B e n á t k y n/J - Zlepšenou formu z pátečního utkání odjeli starší dorostenci Ústeckých Lvů potvrdit do Benátek nad Jizerou. Po úvodním oťukávání hokejisté Slovanu zápas plně ovládli a do tabulky si připsali další dva body.
ne 30. 10. 2011
HC Benátky nad Jizerou
0:6 0:1, 0:2, 0:3

Branky a nahrávky: 8. Bačák (Strnad), 26. Musil (Šimanovský, Jindřich), 39. Řídel (Strnad), 46. Řídel (Strnad), 49. Hajn (Jindřich, Šimanovský), 58. Musil (Jindřich, Šimanovský). Rozhodčí: Třasák - Bosák, Ledinský. Vyloučení: 6:5, navíc Stehlík TS a Špičan (oba BNJ) 5 min. + OK. Využití: 0:3. Diváci: 20. Střely na branku: 12:36. Průběh utkání: 0:6.

HC Benátky nad Jizerou: Ašenbrenner - Stehlík, Hloška, Šrámek, Bukolský, Budač, Vasilev, Eftimov, Nikolov, Špičan, Fedymycz, Petrák, Novotný, Šafra, Kotek, Ondrušek, Váňa, Říha, Potocký, Klindera, Zedek

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Babušík - Procházka, Musil, Jindřich - Bačák, Strnad, Řídel - Hajn, Vrba, Krejča