K a d a ň - Pro třetí porážku v sezóně si starší dorostenci Ústeckých Lvů dojeli v rámci 13. kola ligy staršího dorostu na led "béčka" chomutovských Pirátů do Kadaně. Ústečtí nebyli horším týmem, ale totální střelecká sterilita je poslala domů bez jediného bodu.
ne 6. 11. 2011
SK Trhači Kadaň
3:0 2:0, 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 3. Jager (Zicho, Šolta), 7. Mládek (Šeba, Frajt), 42. Frajt, Mládek). Rozhodčí: Florian - Kopáč, Vaněk. Vyloučení: 6:6, navíc Beran (KAD) TS (HÁK). Využití: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 23:27. Průběh utkání: 3:0.

SK Trhači Kadaň: Staněk - Zicho, Cestr, Segeš, Šeba, Karpíšek, Jager, Zelenka, Beran, Neuman J., Ulrych, Fencl, Šmíd, Šolta, Mládek, Ditrich, Haba, Frajt, Kordina, Kosina

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Straka, Trončinský, Babušík - Janák, Musil, Jindřich - Bačák, Strnad, Řídel - Chovanec, Vrba, Hajn

Vstup do utkání měli hokejisté ústeckého Slovanu dobrý, během prvních střídání měli hned tři velké příležitosti ke vstřelení branky. Jenže hned z prvního útoku domácích vstřelil nepokrytý Jager úvodní branku utkání. A aby toho nebylo málo v 7. minutě, v přesilovce, vstřelil Mládek druhý gól. Ve střelbě byli sice aktivnější hosté, ale brankář domácích Staněk s jejich střelami neměl žádný vážný problém.

Do druhé třetiny nastoupili Ústečtí s jasným odhodláním vstřelit branku. Ve 22. minutě ale nevyužili přečíslení tří na jednoho. Ve 31. minutě se dostal do brejku Janák a při zakončení byl faulován. Následné trestné střílení však opět vychytal domácí brankář. Hra se poté vyrovnala, domácí hráli velmi obětavě.

Do třetí třetiny provedli trenéři Ústí změny v sestavě se snahou utkání zvrátit. Ve 42. minutě ale trestuhodně nepokrytý Frajt z mezikruží zvýšil na 3:0 pro domácí. Do konce utkání byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách ale hosté ani z vyložených šancí branku nevstřelili.