Ú s t í n/L. - Dalším soupeřem starších dorostenců byl tým Benátek. Domácí byli jednoznačně lepším týmem, což dokumentuje druhá třetina. V té dokázali Lvíčata vstřelit pět branek a bylo po zápase. Třetí třetina přinesla jediný úspěch hostujícího týmu.
ne 11. 12. 2011, Zlatopramen Arena
HC Benátky nad Jizerou
8:1 1:0, 5:0, 2:1

Branky a nahrávky: 17. Bačák (Zdvořáček), 27. Jindřich (Strnad, Janák), 28. Bačák (Málek), 31. Musil (Jindřich, Bačák), 32. Chovanec (Krejča, Vondráček), 34. Jindřich (Málek, Zdvořáček), 51. Janák (Hajn, Trončinský), 60. Strnad - 52. Šrámek. Rozhodčí: Bžoch - Mašek, Hynčica. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 137. Střely na branku: 35:25. Průběh utkání: 7:1, 8:1.

Ústecký Slovan s.r.o.: Burkovec - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Procházka, Trončinský, Babušík - Janák, Strnad, Hajn - Bačák, Musil, Jindřich - Chovanec, Vondráček, Krejča

HC Benátky nad Jizerou: Růně - Bykolský, Stehlík, Jiroušek, Šrámek, Ondrušek, Kotek, Nikolov, Novotný, Říha, Vasilev, Jeftimov, Šafra, Fedymycz

Zápas začal ve velmi rychlém tempu. V úvodu měli více ze hry domácí, kteří si také připsali více střel na branku. Ani Benátky se nenechaly zahanbit a střílely z každé pozice. Ústecký gólman se na své obránce zlobil, neboť nechávali protihráčům mnoho prostoru ke střelbě. Úvodní přesilovou hru si zahrála Lvíčata. Hokejisté z města nad Jizerou v oslabení předvedli velmi dobrý výkon, v početní nevýhodě neinkasovali. Podobně s přesilovou hrou naložili hosté. V čase 16:09 Vladimír Bačák korunoval ústecké ofenzivní snažení brankou. Asistenci si připsal Martin Zdvořáček. Více branek nepadlo a první třetina skončila stavem 1:0.

Začátek prostředního dějství přinesl opatrný hokej. Oba týmy dobře věděly, že stačí jedna chyba a soupeř se může dostat do výhodné pozice. Ústí se nastěhovalo do obranného pásma Benátek a v čase 26:18 skóroval Jan Jindřich .Velkou zásluhu na brance mají Milan Janák s Petrem Srtnadem, protože rozebrali obranu soupeře. V zápětí zvýšil na 3:0 Vladimír Bačák. Z tribuny to vypadalo, že ústecký útočník zvolil střelu na teploměr, čili střelu mezi brankářovo tělo a ruku. Krátce po polovině zápasu se coby klečící střelec prosadil Jan Musil. Na časomíře svítil čas 31:38 a Benátky inkasovaly znovu, tentokrát se střelou s gólovým parametrem prezentoval Jan Chovanec. O necelé tři minuty později bylo hostům ještě hůře. Na dlouhou přihrávku Dominika Málka si počkal Jan Jindřich, který pelášil sám na gólmana. Ústecký mazák si poradil ve stylu velkých střelců, položil si brankáře a přišpendlil puk pod horní tyč.

Poslední periodu začalo v početní výhodě Ústí, protože hostující střídačce byl udělen trest na zdržování hry. Benátky se bez sebemenších problémů ubránily. Hra se přelévá ze strany na stranu, Benátky i přes velmi nepříznivý stav podávají sympatický výkon. Nicméně i v této třetině inkasují. V čase 50:23 sedmou brankou domácích vstřelil Milan Janák. Benátky ukázaly, že také umí dávat góly. Stanislav Šrámek propálil mezi betony ústeckého gólmana. Závěrečné minuty patřily hostům. Ti se usídlili v útočném pásmu a ústecký gólman měl plné ruce práce. Poslední branku přidal v čase 59:33 Petr Strnad. Zápas skončil výhrou Ústí 8:1