Ú s t í n/L. - Dvě třetiny dokázali držet krok mladší dorostenci s aktuálním lídrem tabulky ELIOD extraligy Spartou Praha. V 10. minutě první třetiny se během necelé minuty dostali do dvoubrankového vedení a donutili hosty k oddechovému času a výměně brankáře. Sparta ještě během první třetiny stačila vyrovnat, ale nadějný výsledek svítil ústeckým Lvíčatům ještě na cestě z kabiny ke třetí třetině. V poslední dvacetiminutovce ale Sparta předvedla ofenzívní smršť a pěti brankami zasadila domácím smrtelnou ránu.
ne 25. 9. 2011
HC Sparta Praha
2:7 2:2, 0:0, 0:5

Branky a nahrávky: 10. Kopta (Balcar), 11. Klement (Lander) - 14. Černoch (Sedlák), 18. Györi (Lojka, Pacovský), 41. Sladkovský (Hozák), 47. Černoch, 52. Györi (Abdul), 59. Černoch (Sladkovský), 59. Györi. Rozhodčí: Plachý - Lindner, Ruchař. Vyloučení: 4:6, navíc Navarra (UNL) 10 min. NESP. Využití: 0:1. Diváci: 137. Střely na branku: 25:49. Průběh utkání: 2:0, 2:7.

Ústecký Slovan s.r.o.: Chmel - Balcar, Melichar, Klement, Hucek, Hübsch, Komár, Loukota - Navarra, Kopta, Patyk - Guman, Lander, Tůma - Hucek, Koval, Drha - Kašek

HC Sparta Praha: Nahodil (11. Pírs) - Šteffko, Pacovský, Kazda, Kolář, Hůla, Mikliš - Kadeřávek, Lojka, Procházka - Györi, Sedlák, Černoch - Sladkovský, Abdul, Hozák