P l z e ň - Po debaklech z posledních dvou zápasů si mladší dorostenci nenapravili reputaci ani v 11. kole ELIOD extraligy na ledě Plzně. Indiáni po domácí prohře s Chomutovem nic neponechali náhodě a do utkání vstoupili raketově. Když v polovině 7. minuty svítil na ukazateli skóre stav 4:0, bylo prakticky po zápase a otázkou byla pouze výše skóre. Ústečtí hokejisté mají z posledních tří zápasů šokující skóre 2:23 a boj o udržení v soutěži nabývá čím dále aktuálnější podoby.
ne 30. 10. 2011
HC Škoda Plzeň
8:0 5:0, 0:0, 3:0

Branky a nahrávky: 2. Opava (Suchý), 4. Suchý (Švarc), 6. Krliš (Kaňák), 7. Suchý (Opava), 14. Beneš (Krliš), 41. Krliš, 45. Krliš (Vlček, Beneš), 51. Švarc (Kopta, Hůlka). Rozhodčí: Lika - Suchánek, Pořádek. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváci: 42. Střely na branku: 66:17. Průběh utkání: 8:0.

HC Škoda Plzeň: Zeman - Hůlka, Kaňák, Muchka, Pokorný, Polívka, Starý, Tyr, Walter - Beneš, Hajšman, Jakubec, Kokoška, Kopta L., Krliš, Krystl, Martykán, Opava, Suchý, Vlček, Švarc.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (od 21. minuty Chmel) - Amirov, Balcar, Drha, Guman, Hucek, Hübsch, Kašek, Kelmar, Klement, Kopta O., Koval, Lander, Macek, Melichar, Navarra, Patyk, Tůma.