Ú s t í n/L. - Téměř dvě třetiny drželi v rámci 12. kola ELIOD extraligy mladší dorostenci Ústeckých Lvů krok se svým soupeřem z Litvínova. Hosté, kteří měli v tabulce o deset bodů víc než Lvíčata, se první branky dočkali až v čase 35:29. Jenže v samotném závěru druhé třetiny přidali další dvě slepené branky a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. A proto, že Kladno vyhrálo na ledě Hvězdy, propadli se Ústečtí až na samé dno tabulky.
čt 3. 11. 2011, Zlatopramen Arena
HC Verva Litvínov
0:3 0:0, 0:3, 0:0

Branky a nahrávky: 36. Pospíšil (Stříbrný, Dunko), 39. Stříbrný (Jonák), 40. Krátký (Jícha). Rozhodčí: Vitík - Hodač, Pospíšil). Vyloučení: 4:6, navíc Kopta (UNL) 5 min. + OK (KROS). Využití: 0:1. Diváci: 137. Střely na branku: 23:34. Průběh utkání: 0:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Chmel - Klement, Hucek, Kejmar, Balcar, Melichar, Loukota - Šváb, Kopta, Navarra - Guman Lander, Kašek - Tůma, Drha, Patyk - Amirov, Macek

HC Verva Litvínov: Spěšný - Jonák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Moravec, Březák - Poljanský, Zeman, Bárdoš, Dvořák, Krátký, Dunko, Pospíšil, Jícha, Stříbrný, Brzek