K a r l o v y V a r y - Celý zápas byli mladší dorostenci Ústeckých Lvů krok před svým soupeřem nebo drželi rovnovážný stav. Když domácí hráči necelých 6 minut před koncem třetí třetiny podruhé vyrovnali, poslali zápas do prodloužení a následných nájezdů. V nich už byli úspěšnější Karlovarští, a tak Lvíčata přivezla ze západu Čech "pouze" bod.
ne 15. 1. 2012
HC Energie Karlovy Vary
3:2sn 0:0, 0:1, 2:1 - 0:0, 1:0

Branky a nahrávky: 42. Janata (Binias), 55. Truhlář (Kozák, Hubáček), 65. Trapl - 23. Rubeš (Koval, Šváb), 52. Tůma (Kopta). Rozhodčí: Zubzanda - Fagan, Schopf. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Diváci: 79. Střely na branku: 46:20. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

HC Energie Karlovy Vary: Frček - Pastier, Vodička, Pajk, Červenka, Truhlář, Binias - Hubáček, Svoboda, Trapl, Janata, Dimitrov, Schildhabel, Rubeš T., Kozák, Vildumetz, Čejka

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Klement, Hucek, Balcar, Melichar, Hübsch, Loukota - Tůma, Guman, Kopta - Navarra, Patyk, Macek - Rubeš, Šváb, Koval