so 1. 10. 2011
HC Slovan Louny
2:6 1:1, 1:2, 0:3

Branky: Magasanik 4, Harkabus, Janoušek.

Druhý zápas se odehráli žáci opět ve venkovním prostření, tentokrát jeli do Loun. První třetina byla ve znamení vyrovnaného hokeje, ani jeden z týmů se vyloženě nehrnul do nějakých obrovských šancí, i přes to nějaké branky padly. Každá na jedné straně a týmy si šly odpočinout za stavu 1:1

Během krátké přestávky udělili trenéři svým svěřencům cenné rady. K srdci se je více vzali ústečtí, protože byli aktivnější a také vstřelili dvě branky. Domácí rozhodně nehráli špatně, ale naráželi na dobře hrající žlutomodrou obranu. Ústí v této periodě jen jednou inkasovalo a vedlo 3:2.

O tom, kdo byl pánem ledu v poslední části je celkem jasno. Hokejisté Ústí nad Labem svého soka dokonale zaskočili a udělili mu „smrtící“ úder. Vstřelili čtyři branky a bylo o vítězi rozhodnuto. Hosté za výhru mohou do jisté míry poděkovat Magasaníkovi, který rozvlnil síťku za soupeřovým gólmanem celkem čtyřikrát. Žáci páté třídy odehráli druhý zápas, i v něm našli čtyřgólového střelce.