st 26. 10. 2011
MOSTEČTÍ LVI
3:7 1:2, 1:4, 1:1

Branky: Šindelář, Harkabus, Tůma.

26. října odehráli ústečtí žáci další zápas. Tentokrát do Zlatopramen Areny přicestovala stejně stará kategorie hokejistů Mostu. Žlutomodří nezačala příliš dobře, protože soupeř je do nějakých velkých šancí v úvodu nepouštěl. Domácí se snažili, seč mohli, ale po první třetině prohrávali 1:2. Za Slovan skóroval s notnou dávkou štěstí Šindelář.

Prostřední perioda přinesla pohledný hokej, ale jen z pohledu Mostu. Domácí bruslaři se svým soupeřem nedokázali držet krok a byla z toho, dalo by se říci, třetina hrůzy. Ústecký gólman inkasoval čtyři branky, domácí střelci skórovali jen jednou, jmenovitě se o gól postaral Harkabus.

Za stavu 6:2 z pohledu Mostu nastoupila obě mužstva do poslední periody. Ústečtí trenéři a možná i hráči věděli, že tento zápas bude těžké vyhrát. I přes velkou ztrátu se domácí pustili do útočení a snažili se vstřelit kontaktní branky. Jediným, kdo prostřelil mosteckého brankáře, byl Tůma. Most odpověděl stejnou mincí a při cestě domů si v autobuse mohli říct „sedm kulí, jako v Sarajevu.“