st 30. 11. 2011
MOSTEČTÍ LVI
5:2 2:1, 3:1, 0:0

Branky: Magasanik, Janoušek.

Ve čtvrt na dvanáct bylo vhozenu úvodní buly zápasu mezi Mostem a Ústím nad Labem. Start zápasu byl z obou stran poněkud ospalý. Kdo čekal nějakou přestřelku, musel být zklamán, protože dominovala obranná hra. První třetina nabídla tři branky, domácí střelci se radovali dvakrát, hosty rozveselil Magasanik.

Ústečtí se snažili se zápasem něco udělat, ale naráželi jednak na vlastní nepřesnosti, ale také na velmi dobře hrající domácí obranu. Ústecký gólman inkasoval tři branky, žlutomodří vstřelili jeden gól, jmenovitě se o něj postaral Janoušek. Ústí mělo mnoho šancí, ale více jich nevyužilo.

Poslední třetina se už jen v poklidu dohrála, týmy věděly, jak zápas skončí. Nebyla k vidění nějaká velká šance, která by mohla pozměnit skóre. Ústečtí se sklopenými hlavami se vrátili z Mostu bez bodů. Most – Ústí 5:2