pá 6. 1. 2012
HC Energie Karlovy Vary
4:2 3:1, 0:0, 1:1

Branky: Čermák 2, Janoušek, Magasanik.

Šestého ledna zavítal do Zlatopramen Areny celek z Karlových Varů. Žáčci ve žlutomodrém dresu vstoupili do střetnutí o mnoho lépe než soupeř. Mladíci z Ústí nad Labem využili nepřesností ve hře hostů a vstřelili tři branky. Vary korigovali a snížili na 3:1. Za tohoto stavu skončila úvodní perioda.

Během velmi krátké přestávky si hráči odpočinuli a vyrazili vzhůru zážitkům, které byly spjaty s třetinou následující. Ta přinesla vyrovnaný hokej. Ze zápasu se stala taktická bitva, ani jeden z týmů nechtěl chybovat. Po dvaceti minutách marného dobývání branek skončila třetina, v níž nepadl ani gól.

I poslední třetina přinesla velmi vyrovnaný hokej, domácí těžili z dobře sehrané první třetiny, ve které vstřelili tři branky. Ústí v podstatě svůj náskok bránilo. Oba gólmani pustili jeden puk za svá záda a konečný výsledek vypadal 4:2 pro domácí. Za Ústí skóroval dvakrát Čermák a po jedné brance přidali Janoušek a Magasanik.