st 22. 2. 2012
MOSTEČTÍ LVI
4:8 2:2, 1:2, 1:4

Branky: Čermák 2, Tůma 2, Janoušek 2, Gašpar 2.

Ústečtí žáci cestovali do Mostu, aby s tamním výběrem sehráli utkání v nejrychlejší kolektivní hře na světe. Utkání bylo od samého začátku vyrovnané, oba týmy měly stejně velké šance na gól. V úvodní třetině jsme viděli čtyři branky, po dvou na každé straně.

Po přestávce se lepší hrou prezentovali hokejisté z města nad Labem. Svého soka nepouštěli do velkých šancí, utkání se hrálo více z obranné hry. Most využil nedůslednost obrany a vstřelil branku. Ústí nad Labem vstřelilo branky dvě a po čtyřiceti minutách vedlo 4:3.

O tom, kdo vyhraje zápas, se definitivně rozhodlo v poslední třetině, kterou Lvíčata vyhrála 4:1, celkově tedy přehrála Most 8:4. Ústí mělo v týmu čtyři dvougólové střelce, jmenovitě Čermáka, Tůmu, Janouška a Gašpara.