út 13. 3. 2012
HC Verva Litvínov
1:12 0:1, 0:6, 1:5

Branky: Magasanik 4, Janoušek 2, Čermák 2, Šindelář 2, Harkabus, Panchártek.

Ústečtí mladíci cestovali k sehrání tohoto zápasu do nedalekého Litvínova, kde se střetli se stejně starým výběrem. Úvodní třetina nepřinesla nějak oslnivý hokej, hrálo se ze zabezpečené obrany. O něco více šancí mělo Ústí, jednu z nich dokonce využilo a po dvaceti minutách vedlo 1:0.

Po kratičké přestávce, během které nechodí hokejisté ani do kabiny, vhodil rozhodčí první buly druhé třetiny. Na ledě byl od této chvíle jen jeden tým, ten ústecký. Žlutomodří nastříleli bezbrannému soupeři šest branek a zcela po zásluze vedli 7:0.

Po dvou třetinách bylo o vítězi rozhodnuto, přesto se hrál stále pohledný hokej obohacen o góly. Litvínov zaznamenal čestný úspěch, Ústí přidalo dalších pět branek. Na světelné tabuli na konci zápasu svítil stav 1:12. Za Ústí vstřelil čtyři branky Magasanik , po dvou přidali Janoušek, Čermák, Šindelář, své statistiky o gól obohatili Harkabus a Panchártek.