so 24. 3. 2012
HC Klášterec nad Ohří
2:5 1:1, 1:1, 0:3

Branky: Čermák 4, Janoušek.

Žáci páté třídy odehráli poslední zápas sezóny v Klášterci nad Ohří, kde vyzvali stejnou kategorii. První třetina tohoto zápasu byla nesmírně vyrovnaná, ani jeden tým nechtěl prohrát. Hlavní roli hrála obranná hra. Díky tomu padly jen dvě branky, po jedné na každé straně. Stav po dvaceti minutách byl 1:1.

I ve druhé periodě byl obraz zápasu stejný, protože opět to byla bitva obran. Druhou třetinu ozdobily také parádní zákroky obou gólmanů. Co se týká skóre, bylo to naprosto stejné jako v první třetině. Po čtyřiceti minutách byl stav zápasu 2.2.

Zajímavý průběh zápasu sliboval ještě pěkné drama, jenomže na to nedošlo. Ústí svého soka přehrálo, vstřelilo mu tři branky, které nakonec rozhodly. Žlutomodří vyhráli 5:2, čtyři branky vstřelil Čermák a pátou branku přidal Janoušek. Ústečtí se rozloučili se sezónou výhrou.