L i t o m ě ř i c e - K poslednímu zápasu před odvetami zajížděli hokejisté Ústeckých Lvů v rámci 11. kola ELIOD ligy mladšího dorostu do Litoměřic. Po zápasu s jasným průběhem překonali Ústečtí už po šesté hranici deseti vstřelených gólů a nadále vévodí ligové tabulce. Po deseti zápasech bez jediné porážky mají 30 bodů a skóre 101:16.
so 3. 11. 2012
HC Stadion Litoměřice
2:10 0:3, 1:3, 1:4

Branky a nahrávky: 35. Minka (Prochorenko, Kloc), 46. Domský - 6. Drha (Ozom, Zdvořáček), 9. Drha, 20. Rubeš (Amirov), 22. Tůma (Ozom, Drha), 26. Ozom (Zdvořáček, Drha), 39. Amirov, 45. Tůma (Rubeš), 48. Ozom (Drha, Zdvořáček), 48. Bejček (Leitner, Vico), 59. Leitner. Vyloučení: 5:7, navíc Kloc (LTM) 10 min. NESP a Novotný (LTM) TS. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 253. Střely na branku: 39:62. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7, 2:7, 2:10.

HC Stadion Litoměřice: Damašek - (48. Poulíček) - Krátký, Minka, Kloc, Lauko, Klepetko, Novotný, Michala, Domský - Kolenatý, Vandas, Sadil, Prochorenko, Krejza, Hazucha, Kunc, Svoboda, Nikalašev, Daniel, Cikánek, Vízner

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Vytejček, Loukota, Kába, Holý, Spálenka, Hruška - Amirov, Tůma, Rubeš - Zdvořáček, Ozom, Drha - Leitner, Vico, Magasanik - Bejček

Na první gól se čekalo až do 6. minuty, kdy se prosadila druhá útočná řada a po závaru Drha z otočky otevřel skóre. O tom že je při chuti (v zápase 2+3) zdokumentoval po třech minutách, kdy po chybě domácího brankáře zvýšil na 2:0 pro hosty. V čase 14:53 fauloval domácí Novotný unikajícího Tůmu a proti Litoměřicím bylo nařízeno trestné střílení. To jel sám faulovaný hráč, ale svůj nájezd neproměnil. Letošní vynikající produktivitu první řady potvrdil Amirov, který v oslabení zavezl kotouč po pravé straně do útočné třetiny a vyzval ke skórování Rubeše. Ten se nemýlil a do odkryté brány zvýšil na 3:0.

Druhou třetinu začal Slovan v oslabení při vyloučení kapitána Tůmy. Domácí přesilovku sehráli špatně. Nejprve se v ní do šance dostal Rubeš, potom i Amirov ale své šance nevyužili. Šanci proměnil až Tůma, který po naskočení z trestné lavice dostal přihrávku od Drhy a střelou k tyči zvýšil na 4:0. Další gól si připsal střelou z druhé vlny po asistenci Zdvořáčka střílející Ozom. První gól domácích v čase 34:51 vstřelil domácí Minka, když po chybě hostí ve středním pásmu proháčkoval vše, co mu stálo v cestě včetně gólmana Zvědělíka. To se vůbec nelíbilo trenérům hostí. Vzali si proto oddechový čas, ve kterém nabádali k většímu pohybu a bojovnosti. Hosté přidali a ve 39. minutě rozezvučel Tůma obě tyče Damaškovy svatyně, poté však kotouč zamířil zpět do pole. Druhou třetinu zakončil v přesilovce Amirov bekhendovou střelou pod víko a upravil na 6:1 z pohledu hostujícího týmu.

Závěrečnou třetinu Ústečtí opět začali oslabením, ve kterém opět ujel Rubeš, ale ani na dvakrát nedal. Na 7:1 zvýšil opět Tůma. Pak si však svou slabší chvilku vybral i brankář Zvědělík. Chyboval v rozehrávce a pro Domského nebyl problém trefit prázdnou branku - 2:7. V čase 47:11, těsně po konci přesilovky, po asistenci Drhy přidal další branku Ozom. Na to zareagoval domácí trenér střídáním brankářů. Na 9:2 upravil vzápětí Bejček a minutu před koncem uzavřel skóre dorážkou z brankoviště Leitner, který trefil desítku.