Ú s t í n/L. - Do Ústí nad Labem přijel tým HC Meteor Třemošná. Lvíčata nezačala zápas dobře, inkasovala již po 57 sekundách hry. Ústí se nesložilo, zabojovalo a nakonec slavilo výhru 8:4. Velký podíl na tomto výsledku měl Filip Rubeš, který vstřelil tři branky.
ne 18. 11. 2012, Zlatopramen Arena
HC Meteor Třemošná
8:4 2:2, 2:0, 4:2

Branky a nahrávky: 4. Rubeš (Amirov, Tůma), 18. Drha (Zdvořáček, Loukota), 24. Amirov (Rubeš, Tůma), 25. Leitner (Ozom, Vico), 46. Rubeš (Amirov, Tůma), 47. Magasanik (Drha, Zdvořáček), 55. Tůma (Amirov), 59. Rubeš (Loukota, Tůma) - 1. Monhart (Toman), 9. Monhart (Jícha), 57. Šmíd (Ciněk), 58. Hanzlík. Rozhodčí: Vitík - Pospíšil Goltsch. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:2. Diváci: 137. Střely na branku: 49:43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 7:2, 7:4, 8:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Spálenka, Komár, Loukota, Kába, Holý, Vytejček, Janíček - Drha, Vico, Leitner, Amirov, Rubeš, Tůma, Zdvořáček, Magasanik, Kubín, Ozom

HC Meteor Třemošná: Beran (od 25. Hauser) - Ciněk, Hanzlík, Jakubec D., Jakubec O., Jícha, Just, Kačena, Korelus, Monhart, Petrlík, Kovařík, Smejkal, Štaif, Šmíd, Toman, Trampota, Vondrák