ne 9. 12. 2012
HC Verva Litvínov
2:2 1:0, 0:2, 1:0

Branky a nahrávky: 20. Gašpar (Průša), 48. Nedoma (Gašpar, Bečvář) - 36. Baláž (Fiškr), 37. Myšík. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 137. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2

Ústecký Slovan s.r.o.: Korub - Bečvář, Hloušek, Konopásek, Košek, Měkota, Nedoma, Průša, Tot, Vinař, Gašpar, Kubata, Polata, Kříž

HC Verva Litvínov: Zelenka O. - Baláž, Fiškr, Nik, Skuhrovec, Slavík, Stehlík, Franěk, Háva, Kroupa, Mikšovic, Vovesný, Zelenka J., Vopat, Myšík

První branka padla až v čase 19:59. Dlouhodobý tlak domácích vygradoval střelou Gašpara. Ten prostřelil gólmana Zelenku a poslal Ústí do vedení.

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté. U puku byli dříve než domácí, také se jim dařilo v osobních soubojích. Baláž a Myšík, kteří poslali Litvínov do vedení 2:1.

Do poslední třetiny vletěli domácí s touhou vyrovnat. Po několika nepovedených střelách se před branku probojoval Nedoma, který prostřelil brankáře Zelenku, a tak stanovil konečnou plichtu 2:2.