Praha - Mladší dorostenci odehráli první zápas nadstavbové části na hřišti soupeře. Na velmi chladném stadionu Kobry byla od samého začátku lepší Lvíčata. O osudu utkání rozhodla první třetina, kterou žlutomodří vyhráli 3:0. Z hlavního města republiky si Ústí odváží výhru 6:2.
ne 17. 2. 2013, ZS Kobra Praha
HC Kobra Praha
2:6 0:3, 1:2, 1:1

Branky a nahrávky: 28. Lauko (Dubský), 53. Bulín (Kafka, Hnátek) - 1. Magasanik (Zdvořáček), 4. Ozom (Magasanik, Zdvořáček), 9. Ozom (Zdvořáček, Drha), 27. Rubeš (Tůma, Amirov), 40. Amirov (Tůma, Rubeš), 58. Tůma (Rubeš, Amirov). Rozhodčí: Krivák - Luhan, Vršecký. Vyloučení: 5:5, navíc Dubský (KOB) 10 min. NESP. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 42:72. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6.

HC Kobra Praha: Haupt, od 20. Hofman - Hodonský V., Hrabě, Prokop, Bulín, Lauko, Sovík, Dubský, Kafka, Fiala, Hnátek, Novák, Kadlec, Okagawa, Doležal, Hodonský S.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík - Buchtela, Loukota, Kába, Drha, Holý, Vytejček, Moucha - Bejček, Vico, Leitner, Amirov, Rubeš, Tůma, Zdvořáček, Magasanik, Kubín, Ozom