Karlovy Vary - V rámci 23. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu cestovala Lvíčata do Karlových Varů. Domácí vstoupili do zápasu lépe, ve 14. minutě se ujali vedení. Za stavu 3:0 pro Vary se prosadilo Ústí. Vaněk dvě minuty před druhou sirénou snížil. Na rozdíl jediné branky upravil skóre Brňák. První branku ve žlutomodrém dresu v nejvyšší soutěži vstřelil Spálenka, který vyrovnal na 3:3. V 56. minutě vrátil Vary do vedení Bečka. Znovu dorovnat se Lvíčatům nepodařilo.
čt 9. 1. 2014
HC Energie Karlovy Vary
4:3 1:0, 2:1, 1:2

Branky a nahrávky: 14. Pátek (Slabý, Bečka), 35. Slabý (Patyřík, Hrůša), 36. Prošek (Slabý, Bernáth), 56. Bečka (Slabý) – 38. Vaněk (Magasanik), 45. Brňák (Leitner), 50. Spálenka (Vytejček, Osmani). Rozhodčí: Zubzanda - Hanák M., Hanák T.. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 79. Střely na branku: 41:42. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.

HC Energie Karlovy Vary: Beran – Přibyl, Bernáth, Hrůša, Pátek, Štaif, Kala, Prošek, Bečka, Slabý, Nídl, Helberštát, Petrov, Pastyřík, Chodounský

Ústecký Slovan s.r.o.: Havlík – Havlík D., Moucha, Vytejček, Horčička, Opočenský, Štochl – Leitner, Vaněk, Magasanik, Bejček, Vico, Dörner, Osmani, Brňák, Spálenka.