Ú s t í n/L. - Ústecký mladší dorost nastoupil k dalšímu zápasu. Ve Zlatopramen Areně hostil Letňany. Hosté do zápasu vstoupili lépe, po první třetině vedli o tři branky. Slovan v souboji vstřelil jen dvě branky a prohrál 2:6. Za Lvíčata se prosadil Marek Leitner a Sebastian Dörner.
út 11. 2. 2014
HC Letci Letňany
2:6 0:3, 1:2, 1:1

Branky a nahrávky: 27. Letiner (Veselý, Spálenka), 48. Dörner (Vandas, Havlík) – 6. Kučera (Danov), 13. Pařík (Volf), 16. Kolenatý (Danov), 26. Rousek, 32. Burda (Volf), 42. Mařík. Rozhodčí: Armstark - Kopáč, Kučera. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Diváci: 137. Střely na branku: 19:44. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6.

Ústecký Slovan s.r.o.: Havlík Š., od 35. Dobiáš – Štochl, Vandas, Havlík D., Horčička, Moucha, Vytejček – Leitner, Vico, Dörner, Zich, Vaněk, Brňák, Osmani, Spálenka, Veselý , Domský.

HC Letci Letňany: Špirek - Vojtela, Pařík, Kolenatý, Brabec, Kubát, Šimon, Gaspar, Chalupa, Fabiánek, Burda, Volf, Danov, Rousek, Mařík, Kučera

Partnerem mládeže HC Slovan je město Ústí nad Labem

Zápas se domácímu týmu příliš nepovedl. O osudu zápasu rozhodla první třetina, kterou vyhráli hosté. Nejprve překonal Havlíka Kučera. V čase 12:55 hráli Letci přesilovou hru, kterou využil Pařík. V šestnácté minutě Danov našel parádní přihrávkou Kolenatého, jehož střela prošla až do branky. Po první třetině platil stav 0:3.

Druhá třetina přinesla vyrovnanější hokej. Letňany, které vedly, hrály více v pohodě. Rousek viděl volný kotouč na hranici brankoviště a poslal ho na místo určení. V čase 26:37 se radovalo i Ústí. Veselý našel Spálenku, který ještě vylepšil palebnou pozici pro Leitnera. Krátce po polovině zápasu se napřáhl Budra a o tyčku poslal puk do branky Slovanu. Po dvou třetinách bylo skóre 1:5

Ve třetí třetině se zápas v poklidu dohrával. Krátce po jejím začátku Mařík přišpendlil kotouč pod horní tyčku branky, ve které úřadoval Dobiáš. Ve 48. minutě padla poslední branka duelu. Lvíčata využila přesilovku o dva hráče. Vandasovu střelu od modré usměrnil do branky Dörner. Ústí padlo 2:6.

Jan Čaloun (HC Slovan Ústí): Utkání se mi nehodnotí dobře. Nedělali jsme to, co jsme si před zápasem řekli.

Lukáš Lopmický (HC Letci Letňany): Jsem rád za tři body. K zápasu jsme přistoupili zodpovědně.