Kolín - Starší dorostenci se v rámci třetího kola baráže o setrvání v RAKO extralize utkali s Kolínem. Vstup do zápasu mělo lepší Ústí, které v první třetině vedlo o dvě branky. Domácí tým sice snížil, ale pak už úřadovali Severočeši. Lvíčata nakonec vyhrála 4:1 a do tabulky si připisují tři body, celkem jich mají devět.
pá 21. 3. 2014
SC Kolín
1:4 0:2, 1:1, 1:0

Branky a nahrávky: 29. Kozák (Černý, Čureja) – 19. Amirov (Kopta, Benda), 20. Navarra (Ozom), 38. Rubeš (Koval, Leitner), 45. Tůma (Navarra, Ozom) . Rozhodčí: P. Würtherle – Maštalíř, Svobodová. Vyloučení: 5:2. Bez využití:. Diváci: 96. Střely na branku: 18:34. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

SC Kolín: Jelínek D., Martínek – Pokorný, Mašlonka, Kozák, Černý, Čtvrtečka, Čureja, Hájek, Hyšpler, Jelínek R., Jiráň, Křeček, Málek, Sladký, Pešek

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík – Amirov, Navarra, Kopta, Koval, Macek, Tůma, Drha, Michajličenko, Ozom, Rubeš, Zdvořáček, Vandas, Havlík, Benda, Leitner, Brňák