Písek - Ústečtí starší dorostenci mají jistotu setrvání v RAKO extralize. Jejich soupeř, Písek, o udržení tvrdě bojuje. Lvíčata se dostala v první třetině do vedení o dvě branky. V prostředním dějství domácí vyrovnali. Zápas rozhodla třetí třetina, kterou vyhrál Písek 3:0. Ústí padlo na jihu Čech 2:5.
pá 28. 3. 2014
IHC Komterm Písek
5:2 0:2, 2:0, 3:0

Branky a nahrávky: 31. Točík (Pokorný), 38. Točík (Koutenský, Heřmánek), 44. Koutenský (Duchoň, Heřmánek), 50. Pixa (Šergl), 59. Šergl (Heřmánek) - 13. Kopta (Macek), 16. Macek (Kopta). Rozhodčí: Svoboda - Brejcha, Suchánek. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 90. Střely na branku: 40:28. Průběh utkání: 0:2, 5:2.

IHC Komterm Písek: Fogl – Sentenský, Kadlec, Turek, Červinský, Jiří Šergl, Radoš, Hanus, Koutenský – Bárta, Pokorný, Jan Šergl, Skala, Rod, Bednařík, Klas, Duchoň, Heřmánek, Marcilis, Točík, Pixa.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík – Benda, Havlík, Michajličenko, Vandas, Kašek, Brňák, Koval, Drha, Leitner, Macek, Vico, Kopta, Rubeš, Tůma, Zdvořáček, Navarra, Amirov, Ozom.