Beroun - V sobotu 22. 11. 2014 bylo na programu 15. kolo ELIOD ligy mladšího dorostu. Hrálo se od 15:30 hod. na berounském zimním stadioně. Skóre otevřeli domácí, ale Slovan je dokázal o jednu branku předběhnout. Stav 1:2, z pohledu domácích, však mladší dorostenci z Berouna překonali dalšími dvěma brankami ve třetí třetiny.
ne 23. 11. 2014, Zimní stadion Beroun
Medvědi Beroun 1933
3:2 1:2, 0:0, 2:0

Branky a nahrávky: 8. Rudovský (Parshakov), 49. Vidim (Moška), 56. Kleveta (Šmolík) - 15.Dörner (Čermák), 16. Horyna (Harkabus, Klepáček). Rozhodčí: Nevařil – Matějíček, D. Novák. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. Diváci: 20. Střely na branku: 21:39 (4:17, 4:11, 13:11). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.

Medvědi Beroun 1933: Mrhálek – Pecka, Jeníček, Halman, Jeřábek, Šmolík, Foltýn – Nejepsa, Moška, Koštoval – Vidim, Parschakov, Rudovský – připraven Klereta. Trenéři: Petr Třinecký, Miroslav Pablis.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke – Štěpánek ml., Stuchlý, Štochl, Chmela, Vidlička – Dörner, Čermák, Veselý – Horyna, Klepáček, Harkabus – Batryn, Janoušek, Gottfried – Tipán. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.