Ústí nad Labem - Poslední listopadovou neděli ústečtí mladší dorostenci ze severu Čech vyzvali na souboj družstvo ze Třemošné. Slovanu se podařilo ve třetí vyrovnat hned dvěma góly, ale nájezdy se jim už nepovedly tak, jak by si představovali.
ne 30. 11. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Meteor Třemošná
3:4sn 1:0, 0:2, 2:1 - 0:1

Branky a nahrávky: 18. Dörner (Štěpánek, Veselý), 53. Klepáček (Harkabus), 58. Dörner (Klepáček) - 26. Reitspies (Hajšman), 40. Hajšman (Reitspies), 45. Markov (Hajšman), rozhodující nájezd Markov. Rozhodčí: Armstark - O. Tichý, L. Hrubý. Vyloučení: 2:7. Využití: 1:0. Diváci: 177. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3 - 3:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Lejčík - Štěpánek, Gottfried, Mareš, Stuchlý, Vidlička, Chmela - Dörner, Čermák, Veselý - Horyna, Klepáček, Harkabus - Batryn, Janoušek, Šindelář - Patera. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Meteor Třemošná: Čaj - Soukup, Šibra, Sedlák, Hefler, Razím, N. Tichý - Reitspies, Markov, Šíma - Mužík, Helus, Hajšman - Šucha, Procházka, Štolba - Bittner. Trenér: Pavel Votstřák.

Zápas začal v relativně poklidném tempu. V první třetině padl pouze jeden gól, který byl šťastný pro Slovan. Vstřelenou brankou v osmnácté minutě se mohl pyšnit Sebastian Dörner, čímž otevřel i skóre zápasu.

Druhou třetinu ovládli hosté. Nejprve se ve dvacáté šesté minutě do černého trefil Vít Reitspies a vyrovnal stav na kostce na 1:1. Po necelých čtrnácti minutách se puku ujal Hajšman, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Poslední dvacetiminutovka byla na góly nejúspěšnější. Padly celkem tři z toho dva na straně domácích a jeden na straně hostů. Jako první se za záda Ondřeje Lejčíka trefil David Markov v pětačtyřicáté minutě. Domácí si to ale nenechali líbit a v padesáté třetí minutě začali trestat.

Když nastala padesátá třetí minuta Petr Klepáček zaútočil na branku hostí a také se mu to vydařilo. Vyrovnání se Slovan blížil více a více. Vyrovnání stavu na 3:3 přišlo v osmapadesáté minutě a gólem se prezentoval Sebastian Dörner.

Šedesát minut o konečném skóre nerozhodlo, a tak se musely nařídit samostatné nájezdy. Tím, který navýšil stav svého družstva, byl David Markov a dopomohl tím k vítězství Třemošné.