Ústí nad Labem - V úterý 16. 12. 2014 si mladší dorostenci Slovanu naplánovali dohrávku 18. kola. Na programu byl domácí zápas proti Karlovým Varům. Zásluhou Marka Veselého se sice přiblížili k získání tří bodů, ale David Cankov pohřbil šanci domácích a pro Karlovy Vary "B" získal plný počet bodů.
út 16. 12. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Energie Karlovy Vary B
2:3 1:1, 0:1, 1:1

Branky a nahrávky: 19. Dörner (Veselý), 42. Veselý (Klepáček, Dörner) - 3. Novotný (Jiskra), 28. Jiskra (Křemen), 58. Cankov (Kořán). Rozhodčí: Barna - Foltýn, Majerčin. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 167. Střely na branku: 53:24 (17:7, 24:8, 12:9). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke - Štěpánek, Gottfried, Vidlička, Chmela - Dörner, Klepáček, Veselý - Batryn, Janoušek, Harkabus - Patera, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Energie Karlovy Vary B: Mráz - Kellner, Vašíček, Habr, Chval, Goralka, Cankov - Kořán, Doubek, Zavřel - Bubeliny, Navrátil, Lisý - Jiskra, Křemen, Novotný - Petrov. Trenéři: Bohumír Sapoušek, Tomáš Knötig.