Kadaň - 19. kolo ELIOD ligy mladšího dorostu mezi týmy Piráty Chomutov "B" a Slovanem Ústí nad Labem dopadlo lépe pro hokejisty ze severu. Slovanu se podařilo vyhrát 6:0, a to hlavně díky skvělému brankáři Jakubovi Volkovi, který vychytal nulu.
ne 14. 12. 2014, Zimní stadion Kadaň
Piráti Chomutov B
0:6 0:3, 0:1, 0:2

Branky a nahrávky: 2. Janoušek (Chmela), 9. Harkabus (Dörner, Gottfried), 19. Veselý (Chmela, Klepáček), 35. Klepáček (Veselý, Štěpánek), 41. Dörner (Klepáček, Veselý), 58. Klepáček (Dörner, Veselý). Rozhodčí: Loefner – Hrubý, Štěpanovský. Vyloučení: 8:5, navíc Brandner (CH2) 10 OT [SEK]. Využití: 0:3. Diváci: 30. Střely na branku: 22:55 (3:13, 9:26, 10:16). Průběh utkání: 0:6.

Piráti Chomutov B: Šantora (od 20. Šebek) – Kolářová, Kozelnický, Pidych – Bláha, Hájek, Georgiev – Kunc, Hradecký, Brandner – Sommer, Nemček, Zrnová. Trenéři: Roland Wágner, Daniel Karbula.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke – Štěpánek ml., Stuchlý, Chmela, Vidlička – Dörner, Klepáček, Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Patera, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.