Ze zápasu si domácí připisují jeden bod, který vybojovali vyrovnáním na 4:4 ve třetí třetině. Autorem vyrovnávací branky byl Petr Magasanik (na fotografii), který přispěl v zápasu dvěma góly a jednou asistencí, připsal si tak 3 kanadské body (2+1). Hosté byli úspěšnější na nájezdech, které se odehráli hned po základní hrací době a odvezli si díky jim do nedalekých Litoměřic body dva.
pá 10. 10. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Stadion Litoměřice
4:5sn 1:0, 2:4, 1:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 9. Ozom (Drha), 21. Magasanik, 33. Vico (Magasanik, Loukota), 49. Magasanik (Moucha, Loukota) - 21. Opočenský (Minka), 22. Minka (Krátký), 26. Krátký (Lauko), 31. Krátký, 60. Vandas. Rozhodčí: Hlinka - Kokrment, Mareš. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:2. Diváci: 137. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 4:4 - 4:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Dobiáš (Rychtář) - Loukota, Michajličenko, Vytejček, Drha, Moucha, Spálenka, Zdvořáček, Ozom, Amirov, Brňák, Vico, Magasanik, Osmani, Tomáš

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Holý) - Vandas, Novotný, Opočenský, Cikánek, Lauko, Krátký, Minka, Bejček, Vyštejn, Domský, Sadil, Fábry, Hazucha, Krejza

Miroslav Mach (HC Slovan Ústí nad Labem): „Litoměřice vyhráli zaslouženě. My jsme si výhru určitě nezasloužili. S takovýmto přístupem hráčů k zápasu můžeme být vděční za jeden bod."

Marek Opluštil (HC Stadion Litoměřice): „Začali jsme hodně špatně. Rozhodl gól ze začátku druhé třetiny, tento gól nás nakopl a vedli jsme až 4:2. Bohužel vlastní nedisciplinovaností jsme o toto vedení přišli a vyhráli jsme tak až na nájezdy."