Ústí nad Labem - Sedm bodů za tři zápasy - takový je bodový stav ústeckých juniorů po nadstavbovém zápase se soupeřem z Písku. Prvních 40 minut bylo utkání zcela vyrovnané, ale ve třetí třetině jasně dominoval domácí celek. V necelých pěti minutách dokázal do brány Písku vsítit 4 góly. Velký podíl na vítězství Slovanu měl Roman Navarra (na fotografii), který si připsal do osobních statistik hattrick.
pá 5. 12. 2014, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Slovan Ústí nad Labem
IHC Komterm Písek
6:3 1:0, 1:2, 4:1

Branky a nahrávky: 1. Navarra (Bačák), 31. Navarra (Piewak, Macek), 45. Macek (Navarra, Řídel), 46. Trončinský (Kopta, Strnad), 49. Kašek, 50. Navarra – 25. Volf (Duchoň, Koutenský), 39. Koutenský, 42. Vlk (Volf, Hřebíček). Rozhodčí: Miroslav Petružálek – Jiří Rozlílek, Jan Toman. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 6:3.

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Piewak, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Navarra, Macek, Kašek, Trončínský, Suchan, Bačák, Strnad, Jindřich

IHC Komterm Písek: Kolář (50. Pekárek) – Koutenský, Frühauf, Hřebíček, Holub, Kubička, Bartůněk, Turek, Duchoň, Flegl, Vlk, Dědič, Volf, Skala, Rod, Šmíd

Ohlasy trenérů

Vít Borůvka (HC Slovan Ústí nad Labem): "Myslím si, že jsme do zápasu vstoupili dobře. První gól jsme vstřelili po čtvrt minutě a prvních deset minut jsme hráli dobře. Poté jsme zbytečně pustili soupeře zbytečnými chybami do hry a nakonec jsme o vítězství museli tvrdě bojovat ve třetí třetině."

Roman Vlček (IHC Písek): "Do zápasu jsme vstoupili velice špatně. Prvních pět, šest minut jsme byli vedle. Druhá třetina byla celkem vyrovnaná, my jsme měli nebezpečné brejky a domácí si vytvářeli větší tlak. Třetí třetinu jsme spíš bohužel začali dobře a dali jsme na gól navíc, ale pak jsme šest minut úplně vypnuli a v nich se otočil zápas. Někteří hráči se sem přijeli jen vyklouzat. I když jsme přijeli bez tří útočníků, kteří hodně chyběli a zaskakovali je obránci, ale to nás neomlouvá. Někteří hráči si tu prostě nezasloužili vůbec být."

Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže