Ústí nad Labem - 14. kolo nadstavby ligy juniorů se domácímu Slovanu vydařilo jak nejlépe to šlo. Nejen že oplatili vysokou porážku Litoměřicím z minulého týdne, ale poprvé si na domácím ledě zachytal Webert a rovnou díky skvělým zákrokům nepropustil za brankovou čáru jedinou střelu. Po vydařené první třetině, kterou vyhráli Ústečtí 3:0, zůstal stav stejný až do konce utkání a stejný počet bodů jako gólů si připisují do tabulky.
pá 16. 1. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
Ústecký Slovan s.r.o.
HC Stadion Litoměřice
3:0 3:0, 0:0, 0:0

Branky a nahrávky: 4.Kašek, 9.Strnad (Kašek), 20.Kopta (Strnad). Rozhodčí: Knapík - Kilián, Toman. Vyloučení: 1:3, navíc Kolíček OK (NARZ). Bez využití: Diváci: 137. Průběh utkání: 3:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Webert - Vykouk, Řídel, Hucek, Kopta, Macek, Kašek, Trončinský, Klement, Suchan, Bačák, Strnad, Piewak

HC Stadion Litoměřice: Března - Chmel, Winnerlich, Melichar, Krýsl, Zedek, Spišák, Dyrynk, Ransdorf, Zajan, Neruda, Kolíček, Kratochvíl, Šindelář, Kment

Ohlasy trenérů

Vít Borůvka (HC Slovan Ústí nad Labem): "Do utkání jsme vstoupili dobře, ujali jsme se vedení, které jsme po zbytek zápasu udrželi. Přesto jsme zbytečně pouštěli soupeře do šancí a kdyby měli trochu více štěstí mohlo to skončit brankami."

Jan Fišera (HC Stadion Litoměřice): "Nezvládli jsme úvod zápasu. Vstoupili jsme do utkání úplně špatně, nepřipravení a nesoustředění a to rozhodlo. Za stavu 3:0 po první třetině se už s tím dá s tak kvalitním soupeřem jako je Ústí těžko něco dělat. Dneska se nám to hold nepodařilo."

Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže