Kadaň - Mladší dorost vyjel v neděli 8. 3. 2015 do Kadaně odehrát osmé kolo o postup do extraligy. I když po pěti minutách zápasu se zdálo, že si Piráti svůj náskok vzít nenechají, došlo ke zvratu a díky Tomášovi Čermákovi a Adamu Janouškovi si Slovan zpět do Ústí nad Labem odvezl vítězství.
ne 8. 3. 2015, Zimní stadion Kadaň
Piráti Chomutov B
1:2 1:1, 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 5. Brandner (Pidych) - 18. Čermák (Veselý, Dörner), 56. Janoušek (Gottfried, Štochl). Rozhodčí: Vlasák, Miško. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0. Diváci: 99. Střely na branku: 12:86 (6:25, 4:38, 2:23). Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Piráti Chomutov B: Běhula - Kolářová, Urbánek, Nerad, Pidych, Psar, Čáp - Hájek, Hradecký, Brandner - Sommer, Vlk, Nemček - Zrnová, Kanický, Chlouba. Trenéři: Miroslav Buchal.

Ústecký Slovan s.r.o.: J. Volke - Štěpánek ml., Stuchlý, Štochl, E. Mareš - Dörner, T. Čermák, M. Veselý - V. Šindelář, Janoušek, Gottfried - Batryn, Tipán, Vidlička. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.