Litoměřice - Ve čtvrtek 19. 3. 2015 se v litoměřické Kalich Areně odehrálo poslední kolo postupu do ELIOD extraligy mladšího dorostu. Z počátku se hrál velmi vyrovnaný zápas a po prvních dvou třetinách byl vždy na tabuli srovnaný stav. Třetí dvacetiminutovka vše ale změnila a Stadion dal pouze jednu příležitost Slovanu ke skórování, kterou Ústí nad Labem využilo. Ústečtí mladší dorostenci se museli srovnat po závěrečném písknutí s prohrou 5:7.
čt 19. 3. 2015, Kalich Arena
HC Stadion Litoměřice
7:5 2:2, 1:1, 4:2

Branky a nahrávky: 8. Mašková (Svoboda, Damašek), 16. Cerman (Rubeš, Daniel), 33. Daniel (Opočenský), 50. Gunter (Rubeš), 51. Vaněk (Čapek), 52. Fábry, 59. Vaněk (Rubeš) - 6. Veselý (Čermák), 17. Tipán (Šindelář), 30. Tipán (Janoušek), 49. Štěpánek (Gottfried, Harkabus), 50. Štochl. Rozhodčí: Foltýn - T. Mareš, Majerčin. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 40. Střely na branku: 20:72 (6:28, 3:18, 11:26). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 7:5.

HC Stadion Litoměřice: Skokan - Student, Opočenský, Poulíček, Bacílek, Racek, Hruška, Čapek, Budín - Daniel, Rubeš, Fábry - Mašková, Gunter, Matička - Krammer, Svoboda, Damašek - Cerman, Vaněk, Kundrát. <b>Trenéři:</b> Pavel Zuziak, Jiří Ransdorf.

Ústecký Slovan s.r.o.: Lejčík - Štěpánek ml., Stuchlý, Štochl, Mareš, Vidlička - Dörner, Čermák, Veselý - Batryn, Harkabus, Gottfried - Tipán, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.