Ú s t í n/L. - S velmi pozměněnou sestavou odcestovali junioři k utkání na led PZ Kladna. Slovan, který měl k dispozici deset hráčů do pole a jednoho brankáře, dlouhou dobu držel s domácím týmem krok. Kladno nakonec zápas dokázalo vyhrát, i tak ale ústecký trenér své hráče pochválil.
pá 15. 1. 2016, ČEZ Stadion
PZ Kladno
Ústecký Slovan s.r.o.
7:3 1:2, 3:1, 3:0

Branky a nahrávky: 4. Okegawa (Molčík), 24. Kratochvíl (Molčík), 38. Kratochvíl (Balcar), 38. Pliml (Bednár, Okegawa), 48. Molčík (Macháček), 58. Lachman (Bednár), 60. Kratochvíl (Macháček) - 7. Vico (Drha), 19. Dörner (Loukota), 38. Vico (Loukota). Rozhodčí: Jechoutek - Gabriel, Holý. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 40. Střely na branku: 37:38.

PZ Kladno: Jiroušek - Vostárek, Špaček, Lachman, Procházka M., Keller, Libecajt, Heindl, Kratochvíl, Molčík, Janeček, Černý, Pliml, Bednář, Novotný, Macháček, Lenárt, Okegawa.

Ústecký Slovan s.r.o.: Rychtář - Loukota, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Ozom, Drha, Amirov, Dörner, Vico, Vytejček.

Ohlasy trenérů

Jiří Merta (HC Slovan Ústí nad Labem): „Chtěl jsem vyzkoušet hráče ze staršího dorostu (Vytejčka, Vica a Dörnera). Na zápas jsem nevzal hráče ročníků 1995 a 1996. I v deseti lidech jsme dlouhou dobu drželi krok s PZ. Ke konci už ale docházely síly. Vico a Dörner vstřelili své první branky. Sice jsme prohráli, ale všechny hráče jsem pochválil.“

Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže