Ú s t í n/L. - Po reprezentační pauze pokračovala extraliga mladšího dorostu. V předehrávce 16. kola hostil Slovan na svém ledě Rytíře z Kladna. Hosté se v úvodním dějství ujali vedení 3:0. Ústečtí sice dokázali snížit během druhé periody na 2:3, ale Rytíři si vzali do jejího konce aspoň dvoubrankové vedení zpět. V poslední periodě už Kladenští dokonali gólový příděl do sítě Ústí. Kladno si tak z ústeckého zimního stadionu odváží tři body za přesvědčivou výhru 10:3.
út 10. 11. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
Rytíři Kladno
3:10 0:3, 3:2, 0:5

Branky a nahrávky: 25. Tůma (Štěpánek, Harkabus), 29. Batryn (Šindelář, Gottfried), 38. Tůma – 6. Bláha (Filip), 12. Slabý (Zich, Filip), 17. Bernat (Filip, Zíka), 31. Tržil (Zich), 32. Srbek (Karásek, Rudovský), 43. Karásek (Srbek), 53. Karásek (Srbek), 53. Filip (Srbek), 58. Srbek (Karásek, Flachs), 59. Bernat (Smažík, Zíka). Rozhodčí: Vyštejn – Goltsch, Janíček. Vyloučení: 4:1. Využití: 1:1. Diváci: 96. Střely na branku: 31:36 (7:12, 11:16, 13:8). Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:10.

Ústecký Slovan s.r.o.: Brňák (31. Volke) – Štěpánek, Chmela, Kříž, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Machulda, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried.

Rytíři Kladno: Jiroušek – Smažík, Zich, Slabý, Šmolík, Flachs, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek, Petrus, Kleveta, Kulma, Obadal, Filip, Bernat, Zíka, Bláha, Nagy, Tržil.