Děčín – Ve čtvrtek 13. 8. 2015 se od 9:15 hod. konal v Děčíně další přípravný duel Slovanu. Severočeské derby vyhrálo s tříbrankovým náskokem Ústí nad Labem. Slovan si domů odvážel výhru 7:4 díky Vítovi Šindelářovi, který zaparkoval touš za záda Šimona Brňáka dvakrát a při dvou vstřelených brankách asistoval.
čt 13. 8. 2015, Zimní stadion Děčín
HC Děčín
4:7 1:1, 2:3, 1:3

Branky a nahrávky: 7. Batryn (Bláha), 30. Bláha, 34. Arnold (Kouřil), 43. Horáček (Zelenický) – 8. Čermák (Harkabus, Štochl), 29. Šindelář (Janoušek, Štěpánek), 31. Herák (Šindelář, Janoušek), 33. Šindelář, 52. Janoušek (Šindelář, Štěpánek), 53. V. Tůma (Magasanik, Tipán), 53. J. Tůma (Čermák, Harkabus). Rozhodčí: Šolc, Havlíček. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 20. Střely na branku: 21:42 (10:8, 5:14, 6:19). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:7.

HC Děčín: Brňák – Černohorský, B. Tenkrát ml., Holá, Vidlička – Kouřil, Forejtová, Arnold – Janda, V. Dvořák, Horáček – Bláha, Batryn, Gottfried – připraven Zelenický, připraven Ryšavý. <b>Trenéři:</b> Bohuslav Tenkrát st. Jaroslav Hašek, Marek Šticha.

Ústecký Slovan s.r.o.: Grunt – Štochl, Chmela, Štěpánek ml., Stuchlý, Kadlec, Kříž – J. Tůma, Čermák, Harkabus – Herák, Janoušek, Šindelář – Tipán, V. Tůma, Magasanik. <b>Trenéři:</b> Jan Čaloun, Jiří Sochor, Lukáš Místecký.