Kladno - Mladší dorostenci Slovanu ve středu 26. 8. 2015 odehráli přípravný zápas na ledové ploše Kladna. Ústí nad Labem po první třetině, ale poté Kladno už nedovolilo dát Slovanu ani jednu branku a vstřelilo dvě branky a vyrovnalo. Rozhodnout o vítězi musely samostatné nájezdy, ve kterých se štěstí přiklonilo na stranu domácích.
st 26. 8. 2015, ČEZ Stadion, Kladno
PZ Kladno
Ústecký Slovan s.r.o.
3:2sn 0:2, 0:0, 2:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 47. Routa (Pelant), 49. Šmatlák (Routa, Jelínek), rozhodující nájezd Rendla – 3. J. Tůma (Klepáček, Štochl), 8. J. Tůma (Šiller). Rozhodčí: Pokorný, Řešátko. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 40:43 (9:19, 13:14, 14:6 - 4:4). Průběh utkání: 0:2, 3:2.

PZ Kladno: Altrichter – Beneš, Volráb, Pelant, Soukup, Šmatlák, Teinitzer – Vokurka, Neiss, Miška – J. Pokorný, Ploch, Runza – Stůj, Šimáček, Routa – připraven Jelínek, připraven Rendla. Trenéři: Pavel Křepelka, Pavel Patera.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke – Štochl, Šiller, M. Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, E. Mareš, připraven Chmela – J. Tůma, Klepáček, Gottfried – Batryn, Čermák, Harkabus – Herák, Janoušek, Šindelář – připraven Bláha. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor, Lukáš Místecký.

Komentář

Zápas začal lépe pro Slovan, který v první třetině vstřelil dva góly. Do černého se trefil ve třetí a v osmé minutě Jan Tůma nejprve za pomoci od Petra Klepáčka a poté od Alberta Šillera.

Ve druhé části se ani jednomu týmu nepodařilo prostřelit brankáře soupeře. Po čtyřiceti minutách si ústecký gólman Jakub Volke udržoval stále čisté konto.

Ve třetí dvacetiminutovce se podařilo Kladnu vyrovnat stav na tabuli. Za domácí se prosadili David Routa a Patrik Šmatlák.

O vítězi musely rozhodovat až samostatné nájezdy, ve kterých se štěstí přiklonilo na stranu Kladna. Jako jediný se za záda brankáře trefil Matyáš Rendla, čímž zajistil výhru svému celku.

Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže