Praha - Slovan se na ledě Kobry Praha dostal do vedení, domácí dokázali ještě před koncem první třetiny vyrovnat. Z kraje třetí třetiny se prosadila Kobra, Ústí dokázalo velmi rychle vyrovnat. V posledních deseti minutách se prosadili domácí střelci dvakrát. Slovan podlehl Kobře 2:4.
st 28. 9. 2016, Zimní stadion Kobra Praha
HC Kobra Praha
4:2 1:1, 0:0, 3:1

Branky a nahrávky: 15. Vencl (Mužík, Štěpánek), 42. Brandejský, 50. Hana, 60. Hana - 7. Drha (Amirov), 43. Drha (Macek, Zdvořáček). Rozhodčí: Jaroš - Müller, Kettner. Vyloučení: 4:3, navíc Vencl (KOB) TS [SEK], Leitner (UNL) OT [ZHK], Amirov (UNL) TS [SEK]. Diváci: 47. Střely na branku: 28:30.

HC Kobra Praha: Haupt - Krasa, Sovík, Souček, Hofman, Štěpánek, ANděl, Sekera, Hodoňský, Brandejský, Mužík, Hana Jobek, Pechat, Vrnec, Šťastný, Vencl.

Ústecký Slovan s.r.o.: Rychtář - Loukota, Zdvořáček, Hucek, Vitejček, Moucha - Opočenský, Tomáš, Amirov, Brňák, Drha, Leitner, Trmal, Žďánský, Veselý.