I přes neblahou první třetinu ústeckého celku se v druhé třetině dokázali ústečtí postavit na nohy a ukázali kladenským, kdo je tady doma. Šesti střelenými a pouze třemi inkasovanými góly se Ústí zasloužilo o tři body, které se budou hodit v boji o první místo tabulky.
ne 20. 11. 2016, Zimní stadion Ústí nad Labem
Ústecký Slovan s.r.o.
PZ Kladno
6:3 1:2, 4:0, 1:1

Branky a nahrávky: 15. Amirov (Drha, Loukota), 22. Macek (Kopta, Vytejček), 26. Amirov (Navarra), 29. Navarra (Amirov), 33. Kopta (Žďánský), 58. Macek (Navarra, Kopta) – 9. Vach (Sagan, Kučera), 11. Keller (Rampfel), 58. Sagan (Kiml). Rozhodčí: Luczków – Kurtin, Beneš. Diváci: 166. Průběh utkání: 0:2, 6:2, 6:3.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina – Macek, Loukota, Vytejček, Hucek, Moucha, Zdvořáček – Brňák, Drha, Leitner, Trmal, Tomáš, Amirov, Kopta, Navarra, Žďánský.

PZ Kladno: Jiroušek – Kučera, Procházka, Kiml, Rampfel, Heindl, Keller, Šebesta, Rudovský – Šanda, Nekvinda, Sagan, Kudr, Lenárt, Vach, Vyšín, Rejzek.

Komentář

V první třetině se dařilo lépe Kladnu. První dva góly padly do branky domácích. V deváté minutě se vyznamenal kladenský Vach a poté v jedenácté minutě skóroval Keller. Ústečtí se ozvali až v patnácté minutě. Drha za jízdy na bránu zpracoval přihrávku Loukoty, poté poslal puk na Amirova, který ho poslal za záda kladenského gólmana. První třetina skončila za stavu 1:2.

Druhá třetina patřila domácím. Kladenští v ní inkasovali 4 góly. O první gól se zasloužil Macek, který proměnil přihrávku od Kopty a Vytejčka. Další gól vstřelil Amirov s asistencí Navarry. Následující gól patřil naopak Navarrovi s asistencí Amirova. Poslední gól této třetiny vstřelil Kopta, který přihrál Žďánskému, který mu střelu vrátil a Kopta tuto akci zakončil gólem.

V poslední třetině se prosadilo Ústí i Kladno. Dlouhou dobu zůstával stav nezměněn. Až dvě minuty do konce inkasovalo Kladno gól díky Mackovi s asistencí Navarry a Kopty. Po několika sekundách inkasovalo samo Ústí. Závěrečný gól zápasu vstřelil Sagan.

Celý zápas skončil jednoznačnou výhrou Ústí 6:3.

Fotogalerie

Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže