Sokolov - v rámci 28. kola Ligy juniorů cestoval Slovan do Sokolova. Po první třetině vedlo Ústí 2:1. V prostřední části hry viděli diváci pět branek, a tak po čtyřiceti minutách platil stav 4:4. Ve třetí třetině oba týmy přidaly jeden gól. V nájezdové loterii vyhrál Slovan, o výhře Ústí rozhodl Ondřej Kopta.
pá 20. 1. 2017, KV Arena
HC Energie Karlovy Vary B
5:6sn 1:2, 3:2, 1:1 - 0:0

Branky a nahrávky Ústí: 13. Veselý (Dörner), 18. Tomáš (Dörner, Magasanik), 25. Veselý (Kopta, Dörner), 26. Loukota (Batryn), 60. Žďánský (Kopta), 60. rozhod. náj. Kopta. Vyloučení: 4:.6, navíc Loukota (UNL) 10 (NESP), Vytejček (UNL) 5+OK (HRUB). Diváci: 25. Střely na branku: 30:28.

HC Energie Karlovy Vary B: Není k dispozici

Ústecký Slovan s.r.o.: Rychtář - Loukota, Vytejček, Hucek, Moucha, Opočenský, Kopta, Trmal, Tomáš, Žďánský, Magasanik, Batryn, Gottfried, Dörner, Veselý