Klášterec nad Ohří - Ústecký juniorský tým v posledním zápase vyhrál nad domácím Kláštercem, a tak postupuje do skupiny "O vítěze" Ligy juniorů. V první a druhé třetině vstřelil po dvou brankách. Ve třetí třetině přidalo Ústí dalších pět gólů, a tak se raduje z výhry 9:0. V dalším pokračování soutěže se utká s Porubou a Třebíčí.
pá 24. 2. 2017, ZS Klášterec nad Ohří
HC Klášterec nad Ohří
0:9 0:2, 0:2, 0:5

Branky a nahrávky: 8. Žďánský (Veselý, Kopta), 12. Hucek (Balcar, Tomáš), 28. Amirov (Zdvořáček, Vytejček), 34. Moucha (Tomáš, Hucek), 43. Veselý (Žďánský, Balcar), 44. Magasanik (Loukota, Moucha), 45. Dörner, 47. Moucha (Tomáš), 53. Zdvořáček (Amirov, Dörner). Rozhodčí: Zubzanda - Belko, Kokrment Vyloučení: 8:5, navíc Vytejček (UNL) 10 (HRUB) Berky (KNO) 10 (HRUB). Bez využití: V oslabení: 0:1. Diváci: 72. Střely na branku: 13:47. Průběh utkání: 0:9.

HC Klášterec nad Ohří: Mědělík - Týr, Špiegl, Pěnkava, Bittner, Nerad, Videv, Šmejc, Haluška, Kšíkal, Toman, Berky, Zlámal, Kopica

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina - Loukota, Vytejček, Hucek, Balcar, Moucha, Veselý, Dörner, Tomáš, Amirov, Magasanik, Zdvořáček, Žďánský, Kopta