Klášterec nad Ohří - Ústecký juniorský tým v posledním zápase vyhrál nad domácím Kláštercem, a tak postupuje do skupiny "O vítěze" Ligy juniorů. V první a druhé třetině vstřelil po dvou brankách. Ve třetí třetině přidalo Ústí dalších pět gólů, a tak se raduje z výhry 9:0. V dalším pokračování soutěže se utká s Porubou a Třebíčí.
pá 24. 2. 2017, ZS Klášterec nad Ohří
HC Klášterec nad Ohří
HC Slovan Ústečtí Lvi
0:9 0:2, 0:2, 0:5

Branky a nahrávky: 8. Žďánský (Veselý, Kopta), 12. Hucek (Balcar, Tomáš), 28. Amirov (Zdvořáček, Vytejček), 34. Moucha (Tomáš, Hucek), 43. Veselý (Žďánský, Balcar), 44. Magasanik (Loukota, Moucha), 45. Dörner, 47. Moucha (Tomáš), 53. Zdvořáček (Amirov, Dörner). Rozhodčí: Zubzanda - Belko, Kokrment Vyloučení: 8:5, navíc Vytejček (UNL) 10 (HRUB) Berky (KNO) 10 (HRUB). Bez využití: V oslabení: 0:1. Diváci: 72. Střely na branku: 13:47. Průběh utkání: 0:9.

HC Klášterec nad Ohří: Mědělík - Týr, Špiegl, Pěnkava, Bittner, Nerad, Videv, Šmejc, Haluška, Kšíkal, Toman, Berky, Zlámal, Kopica

HC Slovan Ústečtí Lvi: Kosina - Loukota, Vytejček, Hucek, Balcar, Moucha, Veselý, Dörner, Tomáš, Amirov, Magasanik, Zdvořáček, Žďánský, Kopta

Komentář

Není k dispozici.

Ohlasy trenérů

Jiří Merta (HC Slovan Ústí nad Labem): K postupu do nadstavby jsme potřebovali získat 1 bod. Po prohře s Kladnem jsme nic nepodcenili a výborným výkonem jsme přehráli Klášterec.V prvních dvou třetinách soupeř ještě vzdoroval, ale v závěrečné již námi nastavené tempo nevydržel.
Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže