Litoměřice - Druhým soupeřem mladších dorostenců Ústí nad Labem byly Litoměřice. Diváci v Kalich Areně viděli dvě třetiny vyrovnaný hokej. V posledních dvacetiminutovce rozhodl Slovan o své výhře, vstřelil pět branek a vyhrál 10:3.
so 13. 8. 2016
HC Stadion Litoměřice
3:10 3:3, 1:1, 0:5

Branky a nahrávky: 9. Čichovský, 15. Neudeker (Smola), 23. Smola (France, Klepetko) – 7. Tůma (Šešina, Kolbaba) 8. Čermák (Tůma), 14. Polata (Tot), 15. Costa (Gašpar), 39. Dohnal (Čermák), 44. Čermák, 50. Gašpar (Magasanik), 54. Čermák (Tůma), 57. Bláha (Čermák, Tůma), 57. Costa (Gašpar. Rozhodčí: Koblischke - Kurtin, Beneš. Vyloučení: 3:5. Bez využití:. Diváci: 72. Střely na branku: 26:30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:10.

HC Stadion Litoměřice: Sluka (30. Kohout) – France, Čapek, Hák, Hozák, Cornová, Vízner, Kříž, Vahalík, Sluka R., Smola, Neudeker, Landa, Čichovský, Mynařík, Domin, Novotný, Klepetko, Sarnovská, Lečbych.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kmoch (Volke) – Kolbaba, Šešina, Sitár, Magasanik, Polata – Tůma J., Čermák T., Dohnal -Gašpar, Costa, Bláha – Konopásek, Bartoníček, Tot. Trenér: Lukáš Místecký, vedoucí: Jakub Šlechta

Martin Tvrzník (HC Stadion Litoměřice): Nevím, jak pro Ústí, pro nás to byl super zápas. Dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem. Snažili jsme se hrát. Ve třetí třetině jsme udělali hodně chyb, soupeř nás přetlačil. Viděli jsme, kde máme mezery a na čem zapracovat.
Lukáš Místecký (HC Slovan Ústí nad Labem): Útočnou fázi jsme v dnešním zápase měli dobrou. Co se týká obrany, tak děláme hodně taktických chyb. Tyto chyby musíme tréninkem odstranit. Pokud budeme takto chybovat během sezóny, přijdeme zbytečně o body.