Kladno - V gólovou přestřelku se změnil zápas mezi PZ Kladno a Slovan Ústí nad Labem. Severočechům vyšla první a druhá třetina, po čtyřiceti minutách vedlo Ústí 6:2. Nakonec se Slovan raduje z výhry 8:5.
pá 16. 8. 0216
PZ Kladno
5:8 1:3, 1:3, 3:2

Branky a nahrávky: 5. Vokurka Jan (Routa, Ploch), 26. Soukup (Vokurka Jiří), 49. Černý (Routa), 58. Pejchal, 60. Pejchal (Hašek) – 15. Janoušek (Šindelář, Magasanik), 16. Šešina (Čermák), 17. Šindelář (Janoušek, Costa), 22. Janoušek (Šindelář), 31. Čermák T., 35. Tůma J. (Dohnal), 58. Sitár, 59. Čermák J. (Gašpar, Tůma V.). Rozhodčí: Dundr, Řešátko. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Diváci: 40. Střely na branku:27:27.

PZ Kladno: Pulec – Jan Vokurka, Volráb, Ploch, Erben, Soukup, Dobrovolný, Teinitzer – M. Čermák, Routa, Pejchal – Hašek, Brabec, Černý -Šťastný, Darsa, Kraus – Jiří Vokurka, Hrubý, Kočí.Trenér: Pavel Křepelka. Vedoucí: Petr Šícha.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke (Kmoch) – Kolbaba, Šešina, Sitár, Magasanik, Janda, Polata – J.Tůma, T. Čermák, Dohnal -Šindelář, Costa, Janoušek – V.Tůma, Gašpar, J .Čermák – od 55. Bláha. Trenér:Lukáš Místecký,vedoucí: Jakub Šlechta

Lukáš Místecký (Slovan Ústí nad Labem): Další přátelské utkání dopadlo velmi dobře v náš prospěch. S výkonem kluků jsem spokojený, první dvě třetiny byly parádní v obraně i útoku. Ve třetí třetině kluci polevili, to se nám v sezóně stávat nesmí.
Pavel Křepelka (PZ Kladno): Naše hra byla špatná. Soupeř byl jasně lepší zejména v koncovce. My jsme koncovku dobrou neměli.