Ú s t í n/L. - Mladší dorostenci Slovanu hostili v rámci 6. kola nadstavby ELIOD Extraligy mladšího dorostu Karlovy Vary. V zápase muselo Ústí dotahovat. Po první třetině vedli hosté 3:1 a náskok si Vary udržely až do konce zápasu. V posledních minutách se Slovan pokoušel vyrovnat, vstřelil dva góly, rozdíl ve skóre byl nejtěsnější. Srovnat se Ústí už nepodařilo, Vary si odvezly všechny body. Slovan ale bojoval.
út 13. 12. 2016, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Energie Karlovy Vary
7:8 1:3, 3:3, 3:2

Branky a nahrávky: 19. Janoušek (T. Čermák, Šešina), 31. Gašpar (J. Čermák, Bláha), 32. T. Čermák (Costa, Šešina), 40. J. Tůma (T. Čermák, Janoušek), 43. Costa (Janda), 58. T. Čermák (Šešina, Janoušek), 60. Costa (T. Čermák, Šešina) – 4. Novotný (Zdeněk, Pohanka), 10. Novotný (Křemen), 11. Novotný (Korčmaroš), 31. Novotný (Tureček), 34. Křemen (Zdeněk, Tureček), 39. Novotný (Jiskra), 50. Zdeněk (Křemen), 51. Novotný (Stejskal, Pohanka). Rozhodčí: Knapík – Hynčica, Mašek. Vyloučení: 9:10, navíc Benda (KVA) 5+OK [VRAZ]. Využití: 2:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 83. Střely na branku: 37:36 (11:11, 15:18, 11:7). Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:6, 5:6, 5:8, 7:8.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kmoch (11. Volke) – Skorčík, V. Tůma, Šešina, Sitár, Janda, Tomšík, Magasanik – Tot, Bláha, T. Čermák, Costa, Gašpar, Šindelář, J. Čermák, Janoušek, J. Tůma.

HC Energie Karlovy Vary: Kovářík – Stejskal, Pohanka, Braný, Kosina, Kursa, Tureček – Matoušek, Zdeněk, Křemen, Mašek, Jiskra, Karbulka, Korčmaroš, Novotný, Bokštefel.