Chomutov - V rámci 13. kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu hrál Slovan v Chomutově. Střelecky méně aktivní Ústí dokázalo v 39. minutě vyrovnat na 3:3, prosadil se Weis. Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém rozhodl o zisku druhého bodu pro domácí Koláček.
čt 2. 11. 2017, Zimní stadion Chomutov
Piráti Chomutov
4:3pp 0:1, 3:2, 0:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 28. Štefančík (Petrásek, Vrhel), 29. Martínek (Holec, Príhoda), 34. Vrhel (Holec, T. Svoboda), 63. Koláček (Matějka, Holka) – 19. Čermák J. (Gašpar), 31. Šrámek (Weis), 39. Weis (TS). Rozhodčí: Plachý - Tichý, Kopáč. Vyloučení: 2:3, navíc Matějka (CHM) TS (POD) - Němec (UNL) TS (DRZ). Bez využití:. Diváci: 100. Střely na branku: 54:22.

Piráti Chomutov: Šatný – Petrásek, Holec, M., Vaněk, Matějka, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Príhoda, T. Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Vrhel. Trenéři: Bedřich Pastyřík, Vladimír Petrovka.

Ústecký Slovan s.r.o.: Mazourek – Němec, Jarábek, Klobouček, T. Haspra, Koštoval, Kylíšek, – Tot, Costa, Šrámek, Kaše, Gašpar, Čermák, Konopásek, Weis, Hampl. Trenéři Jan Čaloun, Vladimír Machulda.