Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci odehráli druhý přípravných zápas. Na 1:1 srovnával ve 38. minutě Ficaj, dvě minuty před koncem na 2:2 po Ficajově přihrávce upravil Nedoma. Následovaly samostatné nájezdy, které vyhrály hokejisté Letňan. Rozhodl Kudrna.
so 11. 8. 2018
HC Letci Letňany
2:3sn 0:1, 1:0, 1:1

Branky a nahrávky: 38. Ficaj (Nedoma, Linet), 59. Nedoma (Ficaj, Filip) - 4. Dobrov (Kalajev), 50. Jebousek (Skyva, Kalina), 60. rozh. náj. Kudrna Rozhodčí: Volf - Ptáček, Janíček. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváci: 232. Střely na branku: 46:25.

Ústecký Slovan s.r.o.: Müller - Jarábek, Kurel, Hercík, Filip, Bartoň, Hána - Kušej, Hurný, Macek, Morvay, Průša, Koval, Nedoma, Ficaj, Linet. Trenéři: Martin Štěpánek, Jaroslav Linet

HC Letci Letňany: Cinka (30. Stránský) - Skyva, Novotný, Kalajev,Štípek, Bačvařík, Kalista - Zajíc, Dobrov, Jebousek, Blažek, Kudrna, Kalina, Kužel, Bednarčík. Trenér: Ladislav Kadaně