Litoměřice - Ústecký dorost odehrál další utkání soutěže. V Litoměřicích měl zápas špatně rozehraný, prohrával 0:3. Díky povedené třetí třetině, kterou Slovan vyhrál 4:0, dokázal utkání vyhrát 7:4. Čtyřmi góly se na výhře podílel Matyáš Čaloun.
so 10. 10. 2020, Kalich arena
HC Stadion Litoměřice
4:7 2:0, 2:3, 0:4

Branky a nahrávky: 1. Hartman (Novotný), 16. Bořil (Gregor), 22. Čech (Vait), 34. Šnajdr - 32. Čaloun (Bartoň, Huja), 34. Kincl (Dobner, Mareš), 36. Čaloun (Kincl, Dobner), 45. Dobner (Čaloun, Kincl), 47. Čaloun (Kincl, Dobner), 48. Čaloun (Huja, Dobner), 59. Kincl (Dobner). Rozhodčí: Kába - Mašek, Štěpánovský. Vyloučení: 5:0. Využití: 0:1. Diváci: 0. Střely na branku: 24:67.

HC Stadion Litoměřice: Kühn -Hartman, Vait, Bořil, Bouša, Götzl, Drahorád, Zahálka - Stejskal, Novotný, Ficaj, Gregor, Čech, Nezbeda, Klaus, Barva, Chrudimský - Šnajdr, Hartmann. Trenér: Pavel Zuziak.

Ústecký Slovan s.r.o.: Vavřena - Huja, Růžička, Kuchler, Vytejček, Bartoň, Mareš, Bebelák - Hurný, Dobner, Mareček, Česnohlídek, Vondráček, Hašlar, Čaloun, Stojka, Filip, Kincl. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek.

Pavel Zuziak (HC Stadion Litoměřice): Do utkání jsme vstoupili lépe než soupeř a až do stavu 3:0 jsme byli lepším týmem. Bohužel, pak došlo k určitému uspokojení z naší hry a soupeř začal lépe bruslit. Vyhrával osobní souboji a postupně začal diktovat tempo hry, na které jsme nedokázali zareagovat, a proto jsme tak dobře rozehrané utkání ztratili.

Jan Čaloun (HC Slovan Ústí nad Labem): Utkání hodnotím kladně, derby jsme zvládli i přes špatný začátek, prohrávali jsme 0:3. Po malém průvanu v šatně před druhou třetinou se náš výkon zvednul, trošku jsme zredukovali sestavu. Myslím si, že to kluci odmakali na maximum. Velké absolutorium jim patří za vítězství. Zároveň nás mrzí, že se na čtrnáct dní odmlčí hokejové tréninky a zápasy. Já osobně s tím nesouhlasím, ale musíme se s tím poprat a připravit mužstvo na další část sezóny. Doufám, že se po čtrnácti dnech vrátíme do tréninkového a zápasového tempa.