Ú s t í n/L. - Hráči osmé třídy nastoupili v dohrávce prvního kola na domácím ledě proti HC Děčín B. Domácí do zápasu vlétli jako vítr a už od úvodních minut měli navrch. Během první a druhé třetiny nakonec dokázali soupeři vstřelit devět branek a případné vyrovnání již bylo nad síly hostů.
ne 24. 10. 2021
HC Děčín B
9:4 5:1, 4:2, 0:1

Branky a nahrávky: 3. Vaněk, 5. Vaněk, 7. Weiss (Horyna), 14. Goschala (Weiss), 15. Goschala (Hanusch, Šorf), 21. Vaněk (Šorf), 26. Hanusch (Cibrik), 35. Maršálek (Vaněk, Goschala), 36. Horyna (Šorf, Vaněk) – 11. Šubík J., (Šubík V.), 28. Šubík V., 36. Šubík V. (Šubík J.), 55. Holec. Rozhodčí: Biedermann, Vlk, Janíček. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55.