Ú s t í n/L. - Další zápas části o umístění se odehrál na ústeckém ledě, kde proti sobě nastoupily Litoměřice a Slovan. Dlouho se jednalo o vyrovnaný duel, kdy po druhé třetině dokonce hosté vedli. Domácím se však fantasticky povedla závěrečná třetina, když dokázali vstřelit pět branek a zápas otočit.
ne 5. 12. 2021
HC Stadion Litoměřice
7:3 1:1, 1:2, 5:0

Branky a nahrávky: 8. Smetana (Maršálek), 25. Pavlas, 42. Pavlas (Šorf), 53. Smetana, 56. Čaloun, 58. Čaloun – 16. Husák O. (Chlouda), 34. Husák O., 37. Hendrych (Husák O.). Rozhodčí: Janíček, Petržílka, Cícha. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 46.