Ú s t í n/L. - K dalšímu venkovnímu utkání skupiny o umístění zajížděli ústečtí hokejisté na led Bíliny. Od prvních minut bylo k vidění mnoho branek na obou stranách, avšak domácí nakonec lépe zvládli poslední třetinu a dokázali otočit skóre ve svůj prospěch.
so 5. 2. 2022
HC Draci Bílina
8:7 3:1, 2:5, 3:1

Branky a nahrávky: 5. Chládek, 14. Chládek (Foršt), 19. Socháň, 21. Chládek (Foršt), 25. Chládek (Bína), 42. Knotek (Vrhelová), 43. Chládek, 50. Chládek – 18. Hanusch (Smetana), 30. Loukota, 32. Císařovský (Kváš, Šafařovský), 32. Smetana, 33. Šafařovský (Kváš), 39. Šorf, 46. Šafařovský (Kváš). Rozhodčí: Vozár, Pavlíček, Šifalda. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 41.