Hronov - Slovan zajížděl do vzdáleného Hronova odčinit neúspěch z posledního domácího utkání s Klatovy. Dvě třetiny panovalo nerozhodné skóre, ve třetím dějství ovšem rozjeli ústečtí hokejisté svůj gólostroj a nakonec zvitězili vcelku pohodlně 6:1. Hattrick zapsal Martin Berčík. O další branky se postarali Vodička, Trefný a Prošek.
st 5. 10. 2022
HC Wikov Hronov
1:6 1:1, 0:0, 0:5

Branky a nahrávky: 17. Yailov (Klíma, Heligr) – 16. Vodička (Drtina, Rudovský), 41. Trefný (Kučera, Tůma), 43. Prošek (Kordule, Funk), 44. Berčík (Roubík), 51. Berčík (Roubík, Rudovský), 53. Berčík (Vodička, Roubík). Rozhodčí: Bernat – Brož, Figer. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 258. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.