Ú s t í n/L. - Junioři Ústeckých Lvů si po výhře nad Kralupami připsali další vysokou výhru i v šestém kole. Na jejich led zavítali hokejisté Kladna, se kterým si ale domácí hráli jako kočka s myší a o třídu svého soupeře přehráli. Konečný výsledek 6:0 je toho důkazem. Třemi góly se na výhře podílel Aleš Jedlička.
pá 7. 10. 2005
PZ Kladno
6:0 1:0, 2:0, 3:0

Branky a nahrávky: 20. Jedlička (Svoboda, Kučera), 27. Jedlička (Kloz), 38. Musílek (Mach), 41. Jedlička (Svoboda, Kučera), 44. Kupec (Chromý), 55. Kloz (Svoboda). Rozhodčí: Turčan - Šerý, Vitík. Vyloučení: 7:8, navíc Suchý (KLA) 10 min NESP. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 6:0.

Domácí byli od začátku aktivnějším mužstvem, když už ve 2. minutě zkoušel individuální prosazení Kloz a zblízka dorážel těsně mimo Petrus a následně odražený puk střílel z mezikruží i Musílek. Úvodní aktivita ale brzy opadla a zejména téměř celou první třetinu se hrál nepříliš zajímavý hokej s minimem šancí. Když už se ale nějaká objevila, nebylo to jen tak. V 9. minutě, po přesilové hře, se ihned po buly dostal před branku Mach, který se svého výhodného postavení ale zalekl. Když už to vypadalo v první dvacetiminutovce na remízu, vybojoval puk v útočném pásmu Kučera a rychlou mezipřihrávkou přes Svobodu se kotouč dostal až k Jedličkovi, jenž z přihrávky vytvořil gól do šatny – 1:0.

V 21. minutě krásně nabruslil do útočného pásma Gottfried, ale finální přihrávku na volného Petruse poslat nedokázal. Nádhernou akci předvedl potom v 27. minutě i Kloz, který eliminoval dva obránce a jako na stříbrném podnose naservíroval Jedličkovi, který udělal gólmanovi rychlou kličku do protipohybu a ležérně poslal puk do vinglu – 2:0. Další obraz hry připomínal první třetinu, domácí se do útoku nehnali a hostům to moc nevycházelo. Nepomohla jim ani přesilovka v 36. minutě, když jim ujeli Jedlička s Klozem. Naštěstí pro ně ale Kloz střílel do tyče a Jedličkovi se do prázdné branky nepodařilo dorazit. Po uplynutí trestu se Chromý rovnou zapojil do hry a po přihrávce od Gottfrieda mířil na Jirotinu sám. Ani on ale slibnou šanci neproměnil. Až v 38. minutě přišla další branka, když Mach prokličkoval celé hřiště s ladností krasobruslaře a na konci své štace předložil Musílkovi, který dorazil – 3:0.

Poslední část nezačal jinak, než nátlakem domácích. Do útočného pásma zatáhl Kloz, ponechal na modré Kučerovi, jehož střelu dorazil, a zkompletoval tím svůj hattrick, Jedlička - 4:0. I další střela z dálky skončila za brankovou čárou. Petrus se marně dostával do pásma a tak při střídání spoluhráčů jen nahodil na Jirotinu, kterému puk nepochopitelně projel mezi betony a pomalu doklouzal až za čáru – 5:0. Ve 46. minutě mohl zvýšit Jindřich, kdyby ovšem nebyl v poslední možný moment podražen. V následné přesilové hře se před jediným obráncem zjevili hned tři útočníci; Mach, Jedlička a Jindřich ale puk do brány nedostrkali ani na tři pokusy. Další branku přidal až v 55. minutě Kloz, který se zmocnil puku hned po buly, dvěma kroky se dostal před branku a dalším naznačil kličku do forhendu, kterou ale zakončil už do bližší části odkryté branky a završil účet utkání. Ten už znovu neotevřel ani hostující Kubát, který se v 57. minutě jako jediný ze svého mužstva dostal do šance a před bránou přestřelil.